Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmiany kwartalnika 2017

Profile

Drodzy Czytelnicy,

Przedstawiamy Wam pierwszy, tegoroczny numer kwartalnika. Prenumeraty wkrótce trafią do odbiorców, podobnie z egzemplarzami przeznaczonymi dla punktów dystrybucji. Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, na naszej stronie trochę się pozmieniało. Jest to kolejny element rozwoju naszego Wydawnictwa.

Nowy numer, to także zupełnie nowa odsłona naszego Wydawnictwa. Nowe logo, nowe działy tematyczne oraz wspaniała cząstka historii czekają! Jesteśmy przekonani, że obecny numer spotka się z Waszym życzliwym odbiorem. To jednak nie koniec udogodnień i zmian, jakie wprowadzamy. Nowe wydanie to także większa ilość stron.


Akcja Wiosna w MójGołąb.pl: Wygraj gołębia lub kosz transportowy!

Profile

Sklep MójGołąb.pl ruszył zaledwie w styczniu 2017, a już działa na szeroką skalę, organizując rozmaite promocje. Nie inaczej jest z okazji nadchodzącej wiosny. W sklepie można znaleźć aż trzy konkursy pod wspólnym hasłem „Akcja Wiosna”, w których do wygrania jest fenomenalny gołąb z gołębnika rozpłodowego Pawła Kozła – dwukrotnego Vice Mistrza Polski w kategorii Maraton oraz kosze transportowe o wartości 120 zł.


Złotówkowa Promocja - Oszczędź nawet 318 zł w sklepie MójGołąb.pl

Profile

Miło nam przekazać informację o kolejnej promocji, która od dziś czeka na wszystkich odwiedzających sklep www.mojgolab.pl. Wspomniany sklep to młoda marka w naszym hobby, jednak z dnia na dzień zdobywa nowych odbiorców. A skoro przybywa odbiorców, trzeba coś dla nich zrobić! Polecam więc promocję, dzięki której możecie zaoszczędzić na zakupach nawet 318 zł. Promocja obejmuje karmy Prima, Gold Wings oraz suplementy Röhnfried, a do każdego zamówienia można domówić za 1 zł koszulkę polo, polar lub zestaw miarek.


Informacje o Kwartalniku

Profile

Drodzy Czytelnicy,
Wracamy do Was z kolejnym wydaniem oraz informacjami po bardzo długiej przerwie. Krótkie wyjaśnienie oraz informację o tym, co się wydarzyło znajdziecie już na drugiej stronie obecnego wydania. Mamy olbrzymią nadzieję, że trudny czas zostaje już za nami a wraz z nowym rokiem nadejdą wyczekiwane od dawna, tzw. „lepsze dni".


Regionalne wystawy w Targach Kielce bardzo udane

Profile

Grudzień w Targach Kielce tradycyjnie już upłynął pod znakiem hobby, pasji i sportu. Miłośnicy i hodowcy gołębi i królików po raz kolejny spotykali się aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie czterech wydarzeń. Podczas Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych najpiękniejsze egzemplarze, a było ich aż 600 zaprezentowało 70 hodowców, 47.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!