Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje o Kwartalniku

Profile

Drodzy Czytelnicy,
Wracamy do Was z kolejnym wydaniem oraz informacjami po bardzo długiej przerwie. Krótkie wyjaśnienie oraz informację o tym, co się wydarzyło znajdziecie już na drugiej stronie obecnego wydania. Mamy olbrzymią nadzieję, że trudny czas zostaje już za nami a wraz z nowym rokiem nadejdą wyczekiwane od dawna, tzw. „lepsze dni".

Z okazji nowego roku chcielibyśmy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech obecny rok będzie przede wszystkim rokiem, w którym uśmiech nie będzie schodził z Waszych twarzy. Niech okaże się on po stokroć hojnieszy od poprzedniego zarówno w hodowli jak i życiu zawodowym oraz osobistym. Przede wszystkim jednak, chcielibyśmy życzyć Wam – ZDROWIA! Jak pokazały ostatnie miesiące, bez zdrowia nie jesteśmy w stanie nic zrobić...

Dodatkowo, aby nieco zrekompensować Wam poniesione straty, w informacji na stronie 2 zawarliśmy także informacje o małej rekompensacie a poniżej znajdziecie też ofertę specjalną do sklepu www.gołębnik.com przeznaczoną dla naszych czytelników. Dodatkowo, każdy z prenumeratorów z ubiegłego roku w tym także otrzyma prenumeraty nie ponosząc żadnych kosztów.

Dziękujemy wszystkim życzliwym za wsparcie, osoby niezadowolone przepraszamy i liczymy głęboko, że nadal będziecie sięgać po naszą lekturę. Na ten rok przewidzieliśmy standardowe 4 wydania natomiast to, które macie teraz przed sobą jest jeszcze wydaniem ubiegłorocznym

Raz jeszcze życzymy wielu sukcesów i... do zobaczenia w najbliższych miesiącach!

Z poważaniem Zespół World Pigeons Sport Świat Gołębi Sportowych


 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd