Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmiany kwartalnika 2017

Profile

Drodzy Czytelnicy,

Przedstawiamy Wam pierwszy, tegoroczny numer kwartalnika. Prenumeraty wkrótce trafią do odbiorców, podobnie z egzemplarzami przeznaczonymi dla punktów dystrybucji. Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, na naszej stronie trochę się pozmieniało. Jest to kolejny element rozwoju naszego Wydawnictwa.

Nowy numer, to także zupełnie nowa odsłona naszego Wydawnictwa. Nowe logo, nowe działy tematyczne oraz wspaniała cząstka historii czekają! Jesteśmy przekonani, że obecny numer spotka się z Waszym życzliwym odbiorem. To jednak nie koniec udogodnień i zmian, jakie wprowadzamy. Nowe wydanie to także większa ilość stron.

Od  tego roku wersja online kwartalnika będzie dostępna po wykupieniu prenumeraty elektronicznej, która w najbliższych dniach dostępna będzie w serwisie www.e-kiosk.pl

Każdy z Was może już dziś zamówić prenumeratę na obecny rok. Wszelkie szczegóły dostępne są (tutaj) link do zakładki. Wykupując prenumeratę w wersji tradycyjnej czy też elektronicznej wspieracie Hanię – córkę naszego kolegi hodowcy. Zachęcamy także do oddania przy rozliczeniu rocznym 1% na rzecz Hani.

Życzę przyjemnej lektury
Przemek Wiktorowicz

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!